Klivet’e neden üye olmalıyım?

KLİVET KAPSAYICIDIR;

KLİVET Yönetim Kurulunun toplantıları, katılmak ve destek vermek isteyen her üyesine açıktır; Tüm üyeler, yeni projeler önerebilir, halen sürdürülen proje ve çalışmalarda aktif görev alabilir, fikir beyan ederek sürecin bir parçası olabilir.


KLİVET ÖNCÜDÜR;

KLİVET düzenlediği tüm organizasyon ve çalışmalarda daha iyisini ve yenisini yapmaya çalışır. Organizasyonlarında tüm katılımcı meslektaşlarının ve destekçi firmaların beğenisini toplayan yenilikleri hayata geçirir, her yıl çıtayı daha yükseğe taşımak için yenilikler arar ve uygular.


KLİVET MESLEKİ HAFIZADIR;

KLİVET Veteriner hekimliğe emekler vermiş, hayatlarını mesleğimize adamış şehitlerimizi ve meslek büyüklerimizi hafızalarımızda diri tutmak, anılarını yaşatmak için durmaksızın çalışır.


KLİVET ÜLKEMİZİ VE MESLEĞİMİZİ YURTDIŞI ORGANİZASYONLARINDA TEMSİL EDER,
KLİVET VETERİNER HEKİMLİK ÖĞRENCİLERİNE HER YIL BURS İMKANLARI SAĞLAR,
KLİVET VETERİNER HEKİMLİĞİ KAMUOYUNA ve ÇOCUKLARA TANITMAK İÇİN ÇALIŞIR,


KLİVET'in HAYALLERİ VARDIR;

KLİVET yüzyıl sonrasını hayal eder, çağdaş dünyaya ayak uydurmuş ve öncülük yapan Türk veteriner hekimliğini düşler. Tedavisi henüz mümkün olmayan hastalıklar için araştırma fonlarının oluşturulduğu, her üyesinin, yüksek standartlara sahip, çağın tüm gelişmiş imkanlarından faydalanan kliniklerde görev yaptığı, veteriner hekimliğin en yüksek puanlarla seçkin öğrenciler tarafından tercih edildiği bir meslek düşler ve her adımını bu geleceği yaratmak için atar.